Schneider Lexium BSH szervomotor, 140 mm, max 3000 W, 11,1 Nm, IP50, retesszel, fék nélkül, Lexium 32 szervohajtáshoz BSH1401P12A2A
Bruttó 685 213 Ft
BSH1401P12A2A
Lexium BSH szervomotor, 140 mm, max 3000 W, 11,1 Nm, IP50, retesszel, fék nélkül, Lexium 32 szervohajtáshoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Schneider Electric BSH1401P12A2A Lexium BSH szervomotor egy 140 mm-es peremméretű ipari motor, amely 3000 W teljesítményt, 11,1 Nm nyomatékot és 4000 rpm maximális mechanikai sebességet biztosít. A motor háromfázisú, 400 V vagy 480 V tápfeszültséggel működik, így kiválóan alkalmas ipari mozgásvezérlési rendszerekhez. A reteszes kivitel lehetővé teszi a stabil tengelykapcsolatot és a pontos nyomatékátvitelt. A fék nélküli kialakítás dinamikus mozgásokat igénylő rendszerekhez teszi alkalmassá a motort, ahol a tengely rögzítése nem szükséges. Az IP50 védettségi szint megfelelő porvédelmet nyújt, de nem vízálló, így száraz ipari környezetben való használatra ajánlott. A Lexium 32 szervohajtásokkal való kompatibilitás biztosítja a precíz vezérlést és a rendszerbe történő egyszerű integrációt. A BSH1401P12A2A szervomotor ideális választás olyan ipari alkalmazásokhoz, ahol nagy teljesítmény, precíz mozgásvezérlés és megbízható mechanikai kapcsolat szükséges. A háromfázisú tápellátás és a nagy sebességtartomány lehetővé teszi a dinamikus működést, míg a reteszes kivitel biztosítja a megbízható tengelykapcsolatot és a pontos nyomatékátvitelt.
| Állórész elektromos időállandó | 11.06 ms -20 °C |
| Rögzítés | közbenső tartó 2-ajtós szekrényben |
| Motorterek száma | 1 |
| Forgórész tehetetlenség | 7.41 kg.cm² |
| Motorpólusok száma | 10 |
| Maximális tengelyirányú erő Fa | 0,2 x Fr |
| Tartó fék | nincs |
| Szekunder tengely | szekunder tengelyvég nélkül |
| Termék vagy alkatrész típusa | szervomotor |
| Tengelyhossz | 50 mm |
| Fázisok hálózatszáma | három fázis |
| Hosszúság | 217.5 mm |
| Maximális áram Irms | 20.8 A esetén LXM15LD28M3 |
| Nettó súly | 11.9 kg |
| Méretezési referencia | BSH1401P |
| Gallér központ átmérője | 130 mm |
| Billentyű szélesség | 40 mm |
| Tengelyátmérő | 24 mm |
| Szerelőlyukak átmérője | 11 mm |
| Tengelyvég | ékelt |
| Elektromos csatlakozás | csavaros-szorítós kapcsok |
| Visszacsatolás típusa | többemenetű SinCos Hiperface |
| Állórész-ellenállás | 1.41 Ohm -20 °C |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 15 mozgásvezérlés |
| Állandó statikus áram | 7.8 A |
| Névleges nyomaték | 9.5 N.m esetén LXM32.D30N4 -10 A, 400 V, három fázis |
| Hálózati fázisok száma | 3 |
| Nyomatékállandó | 1.43 N.m/A -120 °C |
| Maximális állandó áram | 20.8 A |
| Szerelőlyukak körátmérője | 165 mm |
| Folyamatos teljesítmény | 3.6 W |
| Maximális mechanikai sebesség | 4000 rpm |
| Forró mágnes hőmérséklet | 100 °C |
| Kapcsolási frekvencia | 8 kHz |
| 2. szaturációs együttható | -0.00422162892501542 |
| 3. szaturációs együttható | 5.3915259548E-20 |
| 1. szaturációs együttható | -9.59691619965E-19 |
| Maximális radiális erő Fr | 1530 N -3000 rpm |
| Vissza feszültség állandó | 100 V/krpm -120 °C |
| Gallér központ mélysége | 3.5 mm |
| Sebesség visszacsatolás felbontás | 131072 pont/ford x 4096 fordulat |
| Állórész-induktivitás | 15.6 mH -20 °C |
| Motor perem mérete | 140 mm |
| [Us] névleges tápfeszültség | 48 V |
| Névleges kimeneti teljesítmény | 2500 W esetén LXM32.D30N4 -10 A, 400 V, három fázis |
| Csúcslassulási nyomaték | 27 N.m esetén LXM32.D30N4 -10 A, 400 V, három fázis |
| Szerelőlyukak száma | 4 |
| Termékkompatibilitás | LXM15LD28M3 -230 V három fázis |
| Hűtés típusa | semleges áramvezetés |
| Pontossági hiba [szögletes] | 1.4 ° |
| IP védettségi szint | IP51 szabványos slave-ek |
| Névleges sebesség | 2500 rpm esetén LXM32.D30N4 -10 A, 400 V, három fázis |
| Motorfeszültség-esési együttható | 1 |
| Rt mágnes hőmérséklet | 20 °C |
| Együttható 1_5 | -1.689E-27 N.m/rpm5 |
| Együttható 1_6 | 0 N.m/rpm6 |
| Együttható 1_3 | -2.005025509E-20 N.m/rpm3 |
| Együttható 1_4 | 8.480379E-24 N.m/rpm4 |
| Készülék rövid neve | BSH |
| Együttható 1_1 | -0.000633333333342631 N.m/rpm |
| Együttható 1_2 | 2.2092693643302E-17 N.m/rpm² |
| Folyamatos lassulási nyomaték | 11.1 N.m esetén LXM32.D30N4 -10 A, 400 V, három fázis |
| Forró réz hőmérséklet | 120 °C |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×