A Schneider Electric BRS2852A600 egy 2-fázisú léptetőmotor, amely szintén a Lexium SD2 léptetőmotor-hajtásokhoz készült. A léptetőmotor működési elve, hogy minden vezérlőimpulzusra egy meghatározott szögben fordul el, lehetővé téve ezzel a pontos pozicionálást és sebességszabályozást. Ezért gyakran alkalmazzák ipari automatizálási rendszerekben, ahol precíz mozgásvezérlésre van szükség. A motor 85 mm-es peremmérettel és 98 mm-es hosszúsággal rendelkezik, tengelyének átmérője 14 mm. Névleges áramerőssége 6 A, tartónyomatéka 4,5 N·m. A motor maximális mechanikai sebessége 1800 fordulat/perc, és a megengedett tápfeszültség-tartománya 12–48 V DC.
| Szerelőlyukak körátmérője | 98.4 mm |
| Maximális mechanikai sebesség | 1800 rpm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-40 °C |
| Rögzítés | karima 85 mm |
| Motorterek száma | 2 |
| Forgórész tehetetlenség | 1.6 kg.cm² |
| Gallér központ mélysége | 2 mm |
| Tartó fék | nincs |
| Szekunder tengely | szekunder tengelyvég nélkül |
| Termék vagy alkatrész típusa | mozgásérzékelő modul |
| Tengelyhossz | 35 mm |
| Hosszúság | 80 mm |
| Felbontás | 200 lépés NC érintkező |
| Hőmérsékleti osztály | B tekercselés megfelel IEC/EN 60034-1 |
| Gallér központ átmérője | 73 mm |
| Motor perem mérete | 86 mm |
| Szerelőlyukak száma | 4 |
| Tartó nyomaték | 4.5 N.m |
| Tengelyátmérő | 14 mm |
| Szerelőlyukak átmérője | 5.5 mm |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -25-70 °C |
| Motortípus | 2 fázisú léptetőmotor |
| Relatív páratartalom | 15-85 % kondenzáció nélkül |
| Betáplálási feszültség korlátok | 12-48 V DC elkülönítetlen |
| Tengelyvég | simatengely |
| IP védettségi szint | IP20 megfelel IEC/EN 60034-1 |
| Ellenállás | 0.35 Ohm (tekercselés) |
| Üzemi magasság | <= 1000 m terhelhetőség csökkenése nélkül |
| Elektromos csatlakozás | repülővezetékek |
| [In] névleges áram | 6.3 A |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium SD3 |
| Készülék rövid neve | BRS2 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×