Schneider Electric 5123002010 – Légcsatorna hőmérséklet érzékelő STD100-50. A Schneider Electric légcsatorna hőmérséklet-érzékelője 50 mm-es érzékelő szondával rendelkezik, amely ideális légtechnikai rendszerek hőmérsékletének pontos mérésére. Különösen hatékony HVAC rendszerekben, szellőztető és légkondicionáló berendezésekben, ahol folyamatos és megbízható hőmérsékletfigyelésre van szükség. Az érzékelő gyors reakcióideje és precíz mérési technológiája biztosítja az energiahatékony működést és a komfortszint fenntartását.
| Magasság | 84 mm |
| Időállandó | 52000 ms 3 l/min |
| Termékválaszték | STD150 |
| Egykori cikkszám | 5123002010 |
| Rögzítés | földelősín |
| Célzott ország | Asia Pacific. |
| Mérés típusa | használt hőkapacitás |
| Termék vagy alkatrész típusa | érzékelő |
| Hely | plant room |
| Nettó súly | 0.113 kg |
| Anyag | alumínium: szerelőkarima |
| Szélesség | 65 mm |
| Kimenet típusa | resistive output |
| Szín | black and green |
| Mélység | 44 mm |
| Termék kompatibilitása | Vista |
| Készülék alkalmazás | duct |
| IP védettségi fok | IP65 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×