LED lampa AC apa csatlakozo
| Magasság | 13.8 mm |
| Hálózat típusa | AC |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | csatlakozó tartozék |
| Névleges keresztmetszet | 0.5-2.5 mm² |
| Termék vagy alkatrész típusa | kábelcsatlakozó |
| Rögzítési mód | csavarral rögzített |
| Anyag | poliamid 6,6 |
| Termékcsalád | Thorsman |
| IP védettségi fok | IP20 |
| Csatlakozó típusa | dugó |
| Szín | fekete |
| Kábel keresztmetszete | 0.5-2.5 mm² |
| További információ | feszülés csökkentéssel |
| [In] névleges áram | 16 A |
| Szélesség | 23 mm |
| Mélység | 53.2 mm |
| Kábel külső átmérője | 5.5-9 mm |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Készülék alkalmazás | cable installation |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×