A Schneider Electric KNB32CP cikkszámú terméke egy 32 A névleges áramerősségű üres leágazódoboz, amelyet a Canalis KN sorozatú síncsatorna rendszerekhez terveztek. Ez az egység két aljzat számára biztosít helyet, lehetővé téve a felhasználók számára, hogy a saját igényeiknek megfelelően szereljék fel a kívánt csatlakozókat. A leágazódoboz fehér színű, és IP55 védettségi szinttel rendelkezik, ami védelmet nyújt a por és vízsugár ellen, így biztosítva a megbízható működést különböző ipari és kereskedelmi környezetekben. A Canalis KN rendszer moduláris kialakítása révén ez a leágazódoboz egyszerűen integrálható a meglévő infrastruktúrába, lehetővé téve a rugalmas és hatékony energiaelosztást.
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| Leágazóegység második foglalat megnevezése | szabadon választható |
| IK védettségi fok | IK08 megfelel IEC 62262 |
| Magasság | 165 mm |
| Termékválaszték | Canalis |
| Szabványok | IEC 60439-3 |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 6 kV |
| 18 mm távolság | 8 |
| Leágazóegység fogltalat megnevezése | szabadon választható |
| Termék vagy alkatrész típusa | leágazó egység |
| Termék neve | KN |
| Nettó súly | 2.7 kg |
| Termékcsalád | Canalis |
| Leágazóegység szétcsatlakoztatási mód | kirántással ??? |
| IP védettségi fok | IP55 megfelel MSZ EN 60529 |
| Le névleges üzemi áram | 32 A -35 °C |
| Leágazóegység polaritása | 3L+N+PE |
| Ue névleges üzemi feszültség | 230...690 V hőmérséklettől függően |
| Tartozék | fedőlemez |
| Védelem típusa | felcserélt pólusok elleni védelem nélkül |
| Szín | fehér (RAL 9001) |
| Szélesség | 434 mm |
| Mélység | 95 mm |
| Termék kompatibilitása | moduláris készülék |
| Ui névleges szigetelési feszültség | 400 V hőmérséklettől függően |
| Készülék alkalmazás | kisteljesítményű elektromos elosztás |
| Földelési rendszer | TT - gyűjtősín kábelcsatorna |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×