A Schneider Electric GV2K04 cikkszámú terméke egy lakatolható, elforgatva kioldó vészgomb fej, amelyet a GV2 motorvédő kapcsolókhoz terveztek. Ez a vészgomb fej lehetőséget biztosít a lakatolásra, megakadályozva a véletlen vagy jogosulatlan visszaállítást, így növelve a munkavédelmet és a berendezés biztonságát.
| Magasság | 48 mm |
| Átmérő | 40 mm |
| Termékválaszték | TeSys GV3 |
| Reteszelési opciók leírása | lakat OFF helyzetben |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szekrény tartozék |
| Kezelő típusa | reteszelés elfordítva kiold |
| Termék vagy alkatrész típusa | gombafejes nyomógomb |
| Termék neve | GV3 |
| Nettó súly | 0.12 kg |
| Termékcsalád | Thalassa |
| IP védettségi fok | IP55 |
| Kompatibilitási kód | GV2K |
| Tartozék | 1 IP55 tömítőkészlet |
| Szín | piros |
| Szélesség | 73 mm |
| Termék kompatibilitása | GV2MP |
| Készülék rövid neve | GV2L |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×