Schneider Electric STO300 Kültéri hőmérséklet-érzékelő (-50...50 °C) Az STO300 egy kültéri hőmérséklet-érzékelő, amely -50 és 50 °C közötti hőmérséklet-tartományban működik. Kifejezetten kültéri telepítésre tervezték, ellenáll az időjárás viszontagságainak, és pontos hőmérséklet-adatokat szolgáltat épületautomatizálási rendszerek számára.
| Rögzítés | outdoor wall |
| Célzott ország | Asia Pacific. |
| Mérés típusa | használt hőkapacitás |
| Termék vagy alkatrész típusa | érzékelő |
| Csatlakozás típusa | kábelvég nélkül (AWG 24...AWG 20) |
| Sensor type | temperature transmitter használt hőkapacitás |
| Anyag | PA (poliamid) |
| Szélesség | 54 mm |
| Kimenet típusa | analog output |
| Magasság | 68 mm |
| Termékválaszték | STO500 |
| Egykori cikkszám | 006920501 |
| Szabványok | EN 50081-1/2 |
| Terméktanúsítványok | CE |
| A környezeti levegő hőmérséklete a működéshez | -30-60 °C |
| Hely | kültéri |
| Szín | off white |
| Készülék alkalmazás | elmenők |
| IP védettségi fok | IP65 |
| Mérési pontosság | 0...25 °C +/- 0,3 °C |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×