A Schneider Electric GK1AP05 cikkszámú külső működtetőkar a GK1 sorozatú készülékek biztonságos és ergonomikus működtetésére szolgál. A kiegészítő lehetővé teszi, hogy a berendezést távolról vagy burkolaton kívülről lehessen működtetni, javítva ezzel a kezelési kényelmet és a telepítési rugalmasságot. Tartós anyaghasználatának és pontos illeszkedésének köszönhetően megbízható megoldást nyújt ipari alkalmazásokhoz.
| Forgatófogantyú szerelési stílus | kibővített |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | vezérlő tartozék |
| Fogantyú színe | fekete |
| Termék vagy alkatrész típusa | forgó fogantyú készlet |
| Nettó súly | 0.18 kg |
| Szerelési hely | jobb oldal |
| Forgatófogantyú szerelési hely | oldalsó |
| Kompatibilitási kód | GK1A |
| Forgatófogantyús lakat | 3 lakat |
| Termék kompatibilitása | GK1 50 A |
| Készülék rövid neve | GK1A |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×