A Schneider Electric KBA1SR cikkszámú kulcsos működtetőfej kézikapcsolókhoz készült, lehetővé téve a kapcsolók manuális vezérlését kulcsos zárral. Ez a kialakítás növeli a biztonságot és megakadályozza a jogosulatlan hozzáférést. A robusztus felépítés és a minőségi anyaghasználat garantálja a hosszú élettartamot és a megbízható működést ipari környezetekben is.
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-55 °C |
| Termékválaszték | Harmony Sorozat K1/K2 |
| Jelmagyarázat bemutatása | van fémes jelmagyarázat |
| Rezgési ellenállás | 5 Gn konstans gyorsulás (f = 10-150 Hz) megfelel IEC 68-2-6, FC teszt |
| Ütésállóság | 35 gn megfelel IEC 68-2-27, EA tesztek |
| Termék vagy alkatrész típusa | Canalis fedél |
| Komponens neve | KBA |
| Nettó súly | 0.057 kg |
| Kezelő típusa | kulcs key 455 |
| CAD teljes magasság | 29 mm |
| IP védettségi fok | IP65 megfelel IEC 529 A,B,C,D csoport |
| Kapcsolási szög | 45 ° |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Termékkompatibilitás | mellső szerelésű 12 és 20 A-es testek álltal Ø 3.6 mm-es lyukak |
| Kamerakapcsoló-fej típus | peremmel Ø 29 mm, műanyag fémes kidolgozással |
| Mechanikai tartósság | 1000000 ciklus |
| Kompatibilitási kód | KBA |
| Forgatófogantyús lakat | nélkül |
| CAD teljes szélesség | 29 mm |
| CAD teljes mélység | 69 mm |
| Védőkezelés | TC/TH |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×