A Schneider Electric KSA630ABT4 cikkszámú közbenső betápláló egysége a Canalis KSA alumínium sínrendszerhez lett tervezve, 630 A névleges áramerősséggel. Ez a modul lehetővé teszi a rendszer közbenső pontjain történő energiaellátást, növelve ezzel a rendszer rugalmasságát és hatékonyságát. A betápláló egység három fázisú vezetőt (L1, L2, L3), nullvezetőt (N) és védőföldelést (PE) tartalmaz, biztosítva a teljes körű elektromos csatlakozást. Kialakítása révén egyszerűen integrálható a meglévő sínrendszerbe, minimalizálva a telepítési időt és költségeket. A termék megfelel a legszigorúbb ipari szabványoknak, garantálva a megbízhatóságot és a hosszú élettartamot. A Schneider Electric környezettudatos megközelítése itt is megmutatkozik, hiszen a termék csomagolása legalább 70%-ban újrahasznosított anyagokból készül, hozzájárulva ezzel a fenntartható fejlődéshez.
| IK védettségi fok | IK08 megfelel IEC 62262 |
| Magasság | 513 mm |
| Termékválaszték | Canalis |
| Szabványok | IEC 61439-1 |
| Csatlakozás típusa | füles kapocs esetén 240-240 mm² rugalmas |
| Rögzítés | összekötősínek |
| Ajánlat típusa | classic |
| Termékkompatibilitás | Canalis KSA busbar trunking 500-1000 A |
| Termék vagy alkatrész típusa | tápegység csatlakoztatás |
| Termék neve | KT |
| Áramkörök száma | 1 |
| Anyag | alumínium |
| Nettó súly | 32 kg |
| Termékcsalád | Canalis |
| Szerelési hely | középső rész |
| IP védettségi fok | IP55 megfelel MSZ EN 60529 |
| Vezérlő típusa | kar nélkül |
| Áramsín polaritása | 3L + N + PE |
| Le névleges üzemi áram | 630 A |
| Szerelési mód | csavarozható |
| Test anyaga | fém |
| Tartozék | zárófedél |
| Védelem típusa | felcserélt pólusok elleni védelem nélkül |
| Szín | fehér (RAL 9001) |
| Szélesség | 1001 mm |
| Mélység | 386 mm |
| Készülék rövid neve | KSA |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 230...690 V |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×