A Schneider Electric SCC110 egy külső szenzoros kondenzációérzékelő, amelyet hűtési és klímaberendezések páratartalom-felügyeletére terveztek. Az eszköz folyamatosan monitorozza a környezeti páratartalom szintjét, és amikor az eléri a beállított küszöbértéket (90%, 93% vagy 96% relatív páratartalom), a kapcsoló átvált, hogy megakadályozza a nedvesség kicsapódását. A készülék egy 2 méteres érzékelővezetékkel rendelkezik, amely lehetővé teszi a szenzor rugalmas elhelyezését a kritikus területeken. 24V AC tápfeszültséggel működik, és kompakt kivitelének köszönhetően könnyen integrálható különféle HVAC-rendszerekbe. Az SCC110 segít megelőzni a kondenzáció okozta károkat, hozzájárulva az energiahatékony működéshez és a berendezések hosszabb élettartamához.
| [Us] névleges betáplálási feszültség | DC |
| Magasság | 65 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | 0-60 °C |
| Termékválaszték | SCC110 |
| Szabványok | EN 50082-1/2 |
| Célzott ország | Europe |
| Kimeneti típus | analóg 24 V 1 A |
| Termék vagy alkatrész típusa | érzékelő |
| Nettó súly | 0.15 kg |
| Szélesség | 85 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×