A Schneider Electric GV2ME07K2BW3 cikkszámú komplett irányváltó motorindító egy teljesen előreszerelt egység, amely a GV2ME07 motorvédő kapcsolót és két darab LC1D09BW3 mágneskapcsolót tartalmaz irányváltó bekötésben, 24 V DC vezérléssel. A motorvédő 1,6–2,5 A tartományban állítható, így ideális kisebb motorok előre/hátra irányú vezérléséhez. A készülék lehetővé teszi a motorok biztonságos irányváltását, miközben túlterhelés és rövidzárlat elleni védelemmel is ellátott. DIN sínre szerelhető, gyorsan integrálható, és teljes mértékben megfelel az IEC 60947 szabvány előírásainak. Kitűnő megoldás ipari gépek, szállítószalagok és gépsorok motorvezérlő egységeként.
| Koordináció típusa | 1-es típus, koordináció |
| Vezérlőkör feszültség | 24 V DC |
| Termék vagy alkatrész típusa | motor indító |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Szélesség | 45 mm |
| Mélység | 87 mm |
| Motorteljesítmény kW | 0.75 kW -400/415 V AC 50/60 Hz |
| Termékválaszték | TeSys B |
| Mágneses kioldási áram | 33.5-33.5 A |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Megszakítási kapacitás | 50 kA Iq -400/415 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-4-1 § 7-2-1-5-2 |
| Készülék rövid neve | GV2MP |
| Nettó súly | 0.46 kg |
| Felhasználási kategória | AC-3e |
| Készülék összetétele | 1 GV2AF3 kombinált blokk |
| Magasság | 152 mm |
| Motorindító típusa | irányváltó |
| Kioldó egység névleges értékek | 1.6-2.5 A |
| Kompatibilitási kód | GV2ME |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×