Schneider Kioldóegység MicroLogic 4.3 AL ComPacT NSX 630 megszakítóhoz, elektronikus, beállítás 570A, 4P4d C6344A570
Bruttó 929 705 Ft
C6344A570
Kioldóegység MicroLogic 4.3 AL ComPacT NSX 630 megszakítóhoz, elektronikus, beállítás 570A, 4P4d
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Schneider Electric C6344A570 cikkszámú Micrologic 4.3AL kioldóegysége a ComPacT NSX630 megszakítókhoz készült, négypólusú (4P4D) kivitelben, 570 A névleges áramerősséggel. Ez az elektronikus kioldóegység fejlett védelmi funkciókat kínál, beleértve az áramdifferenciál-védelmet és a túláramvédelmet, növelve ezzel a rendszer biztonságát. A Micrologic 4.3AL kioldóegység precíz és megbízható védelmet biztosít, hozzájárulva a rendszer zavartalan működéséhez.
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| [In] névleges áram | 570 A -40 °C |
| Kioldóegység megnevezése | MicroLogic 4.3 AL |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-70 °C |
| Termékválaszték | ComPacT NSX400...630 new generation |
| Termikus memória | 20 perc a kioldás előtt és után |
| Ue névleges üzemi feszültség | 440 V AC 50/60 Hz |
| Szabványok | EN/IEC 60947-3 |
| Szivárgóáram-védelem | integrált |
| Kioldóegység védelmi funkciók | LSoI |
| Hálózat típusa | AC |
| Földzárlatvédelmi osztály | A osztály |
| Védett pólusok leírása | 3d + N/2 |
| Üzemelési mód | KIKAPCSOLÁS using the IΔn rotary switch |
| Termék vagy alkatrész típusa | kioldóegység |
| Dt maradvány földzárlati időkésleltetés beállítás | 0-0 ms |
| Védelem típusa | L : for túlterhelés elleni védelem (tartós) |
| Hosszú idejű késleltetés beállítás típusa | rögzített |
| Pillanatnyi küszöbérték beállítási típus Ii | rögzített |
| Zónaszelektív reteszelés ZSI | nincs |
| Termékcsalád | ComPacT new generation |
| IP védettségi fok | IP40 megfelel MSZ EN 60529 |
| Hosszú ideju késleltetési beállítás | 11-11 s -7,2 x Ir |
| Szivárgóáram érzékenység beállítás típusa | állítható |
| Rövid idejű késleltetés beállítási típus | rögzített |
| Pillanatnyi felvételi szabályozási terjedelem | 6900 A |
| Semleges védelmi beállítás | 0,5 x Ir (3d + N/2) |
| Áramütés védelmi osztály | II osztály |
| Hosszú idejű küszöbérték beállítási tartománya | 250...570 A |
| Hosszú idejű megszólalási beállítástípus Ir | állítható 9 beállítás |
| Szerelési mód | rögzített, 2 TL között |
| Szennyezettségi fok | 3 megfelel IEC 60947-1 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -50-85 °C |
| Helyi jelzés | vevő aktivitás: Villogó LED: a készülék túlmelegszik (zöld) |
| Pólusok megnevezése | 4P |
| Isd rövididejű megszólalási beállítási tartomány | 1.5...10 x Ir |
| Nulla helyzete | bal |
| IDn szivárgóáram érzékenység beállítás | 0.3-0.3 A |
| Termékcsalád kompatibilitása | Compact NS NSX630 |
| Rövid idejű megszólalás beállítás típusa | állítható |
| Készülék alkalmazás | elosztás |
| Szivárgóáram időkésleltetés beállítás típus | állítható |
| Kioldóegység technológia | elektronikus |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×