Schneider Kioldóegység MicroLogic 4.2 AL ComPacT NSX 250 megszakítóhoz, elektronikus, beállítás 250A, 3P3d C2534A250
Bruttó 366 923 Ft
C2534A250
Kioldóegység MicroLogic 4.2 AL ComPacT NSX 250 megszakítóhoz, elektronikus, beállítás 250A, 3P3d
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Schneider Electric C2534A250 MicroLogic elektronikus kioldóegysége hárompólusú (3P3D), 250 amper névleges áramerősségű, fejlett védelmi és energiafelügyeleti funkciókkal rendelkezik. Az egység 4.2AL típusú elektronikájával pontos mérési és védelemi funkciókat biztosít, amelyekkel az energiafelhasználás hatékonysága jelentősen javítható. Az egység alkalmas komplex ipari alkalmazásokra, ahol a precíz túlterhelés-védelem mellett kiemelten fontos az energiaadatok pontos monitorozása és kezelése is.
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| [In] névleges áram | 250 A -40 °C |
| Kioldóegység megnevezése | MicroLogic 4.2 AL |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-70 °C |
| Termékválaszték | ComPacT NSX100...250 new generation |
| Termikus memória | 20 perc a kioldás előtt és után |
| Ue névleges üzemi feszültség | 440 V AC 50/60 Hz |
| Szabványok | EN/IEC 60947-3 |
| Szivárgóáram-védelem | integrált |
| Kioldóegység védelmi funkciók | LSoI |
| Hálózat típusa | AC |
| Földzárlatvédelmi osztály | A osztály |
| Védett pólusok leírása | 3d |
| Üzemelési mód | KIKAPCSOLÁS using the IΔn rotary switch |
| Termék vagy alkatrész típusa | kioldóegység |
| Dt maradvány földzárlati időkésleltetés beállítás | 0-0 ms |
| Védelem típusa | L : for túlterhelés elleni védelem (tartós) |
| Hosszú idejű késleltetés beállítás típusa | rögzített |
| Pillanatnyi küszöbérték beállítási típus Ii | rögzített |
| Zónaszelektív reteszelés ZSI | nincs |
| Termékcsalád | ComPacT new generation |
| IP védettségi fok | IP40 megfelel MSZ EN 60529 |
| Hosszú ideju késleltetési beállítás | 11-11 s -7,2 x Ir |
| Szivárgóáram érzékenység beállítás típusa | állítható |
| Rövid idejű késleltetés beállítási típus | rögzített |
| Pillanatnyi felvételi szabályozási terjedelem | 3000 A |
| Áramütés védelmi osztály | II osztály |
| Hosszú idejű küszöbérték beállítási tartománya | 100...250 A |
| Hosszú idejű megszólalási beállítástípus Ir | állítható 9 beállítás |
| Szerelési mód | rögzített, 2 TL között |
| Szennyezettségi fok | 3 megfelel IEC 60947-1 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-85 °C |
| Helyi jelzés | vevő aktivitás: Villogó LED: a készülék túlmelegszik (zöld) |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Isd rövididejű megszólalási beállítási tartomány | 1.5...10 x Ir |
| IDn szivárgóáram érzékenység beállítás | 0.03-0.03 A |
| Termékcsalád kompatibilitása | Compact NS NSX250 |
| Rövid idejű megszólalás beállítás típusa | állítható |
| Készülék alkalmazás | elosztás |
| Szivárgóáram időkésleltetés beállítás típus | állítható |
| Kioldóegység technológia | elektronikus |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×