Schneider Kioldóegység MA12.5 ComPacT NSX 100 megszakítóhoz, magnetic, beállítás 12.5 A, 3P3d C103MA013
Bruttó 32 379 Ft
C103MA013
Kioldóegység MA12.5 ComPacT NSX 100 megszakítóhoz, magnetic, beállítás 12.5 A, 3P3d
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Schneider Electric C103MA013 cikkszámú készülék, ComPacT NSX100 AC 3P3D 12.5A MA kioldóegység, amely 3 pólusú kivitelével precíz védelmet biztosít rövidzárlatok és túlterhelések ellen. A névleges áramerőssége 12.5 A, amely hatékony megoldást kínál ipari és épületvillamossági rendszerek számára. Az IP40 védettségi besorolás biztosítja, hogy a készülék védett a 1 mm-nél nagyobb méretű szilárd tárgyak behatolása ellen, azonban víz elleni védelemmel nem rendelkezik. A működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete -25°C és +70°C között, amely garantálja a stabil működést szélsőséges üzemi körülmények között is.
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| [In] névleges áram | 12.5 A -65 °C |
| Ue névleges üzemi feszültség | 6 V AC 50/60 Hz |
| Szabványok | EN/IEC 60947-3 |
| Kioldóegység védelmi funkciók | I |
| Hálózat típusa | AC |
| Termék vagy alkatrész típusa | kioldóegység |
| Pillanatnyi küszöbérték beállítási típus Ii | állítható 9 beállítás |
| Áramütés védelmi osztály | II osztály |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Kioldóegység technológia | mágneses |
| Kioldóegység megnevezése | MA |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-70 °C |
| Termékválaszték | ComPacT NSX100...250 new generation |
| Szivárgóáram-védelem | nincs |
| Védett pólusok leírása | 3d |
| Védelem típusa | I : for rövidzár |
| Termékcsalád | ComPacT new generation |
| IP védettségi fok | IP40 megfelel MSZ EN 60529 |
| Pillanatnyi felvételi szabályozási terjedelem | 6...14 x In |
| Szerelési mód | rögzített, 2 TL között |
| Szennyezettségi fok | 3 megfelel IEC 60947-1 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -50-85 °C |
| Termékcsalád kompatibilitása | Compact NS NSX100 |
| Készülék alkalmazás | motor |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×