A Schneider Electric IMD-IM20-1700 egy kiegészítő lemez a szigetelésellenőrző készülékekhez, amely lehetővé teszi az IMD-IM20 szigetelésfigyelő eszközhöz történő egyszerű csatlakozást. Ez a kiegészítő lemez biztosítja a folyamatos és megbízható működést az elektromos rendszerek monitorozása során, miközben növeli az eszköz funkcionalitását. Az IMD-IM20-1700 segít abban, hogy az elektromos rendszerek megfelelő szigetelése biztosítva legyen, megelőzve ezzel a szigetelési hibák okozta leállásokat és problémákat. A kiegészítő lemez gyorsan telepíthető és egyszerűsíti a karbantartási folyamatokat.
| Termékválaszték | Vigirex |
| Termékcsalád kompatibilitása | Vigilohm Vigilohm IM IM20-H ellenőrző-készülék szigetelés |
| Hálózati feszültség | 600-1700 V - AC (nulla nem elosztott) |
| Termék vagy alkatrész típusa | hálózat bontó egység |
| Nettó súly | 0.2 kg |
| Termékcsalád | Vigilohm |
| Sa biztosított üzemi távolság | IM20-H: 3 m |
| Kompatibilitási kód | IM20 |
| Készülék alkalmazás | középteljesítményű elosztás |
| Készülék rövid neve | IM400 |
| Átlagos impedancia | 400 kOhm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×