Kétajtós szekr-hez 2 szerlap beépítő klt.500mm mély mezőbe
| Termék rendeltetési helye | 2 szerelőlemez 2-ajtós szekrényekben |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SFHD |
| Termék vagy alkatrész típusa | illesztőprofil |
| Készülék összetétel | 1 tömszelence lemez tartó |
| Szerelési hely | szekrény középső része alul és felül |
| Magasság | 27 mm |
| Anyag | acél |
| Szekrény névleges méretei | - D: 500 mm |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Felületkezelés | horganyzott |
| Rögzítési mód | rögzítő készlettel |
| Mélység | 407 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | 90 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×