A Schneider Electric LA9ZA32443 cikkszámú készülékadapter a GV2 sorozatú motorvédő kapcsolók 32 A névleges áramerősségű változataihoz lett kialakítva, nagyobb, 63×200 mm-es méretben. Ez az adapter ideális olyan alkalmazásokhoz, ahol a GV2 egységek nagyobb szerelési helyet vagy bővebb kábelezési hozzáférést igényelnek. A termék teljes mértékben megfelel az IEC és UL szabványoknak, így megbízható választás globálisan üzemelő berendezésekhez is. Könnyen integrálható motorvezérlő panelekbe, és stabil, rezgésálló rögzítést kínál ipari környezetben.
| Sínosztás | 60 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Kábelkeresztmetszet | 6-6 mm² - AWG 10...AWG 18 |
| Termékválaszték | TeSys B |
| IP védettségi szint | IP20 megfelel MSZ EN 60529 |
| Termék vagy alkatrész típusa | adapterek összekötősín rendszerekhez |
| Termék neve | C120 |
| Termékcsalád | Linergy |
| Engedélyezhető áram | 32 A |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 690 V |
| Utak száma | 1 utas |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Mennyiség készletenként | 4 darabos készlet |
| Szín | szürke |
| Szélesség | 63 mm |
| Tartománykompatibilitás | Prisma G |
| Mélység | 63 mm |
| Termék kompatibilitása | GV2LE |
| Készülék rövid neve | címketartó |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×