A Schneider Electric KAE1BZ cikkszámú kapcsolókar főkapcsolókhoz készült, biztosítva a megbízható és biztonságos manuális vezérlést. Ergonomikus kialakítása révén könnyű kezelhetőséget nyújt, míg a kiváló minőségű anyaghasználat hosszú élettartamot és tartósságot garantál. Ez a kapcsolókar kompatibilis a Schneider Electric különböző főkapcsolóival, így széles körben alkalmazható ipari és kereskedelmi környezetekben.
| Rotációs hajtás lakatolás | nélkül |
| Magasság | 45 mm |
| Fogantyú homloklap színe | fekete |
| Rögzítési mód | 4 csavarral |
| Fogantyú színe | fekete |
| Termék vagy alkatrész típusa | forgó fogantyú készlet |
| Jelölés | 0 - 1 |
| Alapméretek | 45 x 45 mm |
| Nettó súly | 0.04 kg |
| Termékcsalád | Thalassa |
| IP védettségi fok | IP65 |
| Kompatibilitási kód | KAE |
| Szélesség | 45 mm |
| Termék kompatibilitása | VN20 |
| Készülék rövid neve | KAF1 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×