Kábeltartó
| Magasság | 1600 mm |
| Szekrény/mező leírás | mező |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Rögzítés | oszlop |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P cubicle |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | kábelezés tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | kábelszorító tartó |
| Hosszúság | 1600 mm |
| Anyag | fém |
| Nettó súly | 2.4 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Szerelési hely | hátsó |
| Szín | természetes |
| Szélesség | 40 mm |
| Mélység | 22 mm |
| Termék kompatibilitása | váz |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×