Kábelcsatorna TC12/100
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -60-85 °C |
| Átmérő | 9 mm |
| Termékcsalád kompatibilitása | Thorsman Thalassa PLS |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | kábelkezelő tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | kábel végződés |
| Készülék összetétel | 1 5 mm dupla rudazatú betét |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Hossz | 50000 mm |
| Anyag | PEHD (nagy sűrűségű polietilén) |
| Szín | színtelen |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×