Kábelbevezető membrán 25 kábelhez
| Szekrény/mező leírás | fali szekrény - szélesség 600 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT G |
| Tömbszelence lemez típus | membrán |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT G tömítőlemez készlet |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szekrény tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | tömítőlemez készlet |
| Anyag | vas |
| Nettó súly | 0.28 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Kábelbemenet száma | 4 átmérő: 5-7 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | fehér (RAL 9003) |
| Mélység | 180 mm |
| Termék kompatibilitása | IP43 szekrény |
| IP védettségi fok | IP55 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×