Kábel bevezető rendszer 24x12 mm kábelekhez
| IP védettségi szint | IP65 megfelel MSZ EN 60529 |
| A környezeti levegő hőmérséklete a működéshez | -30-100 °C |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | kábelkezelő tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | kábelbevezető |
| Kábelbemenet | 12 kábelátvezető gyűrű 2-12 mm |
| Nettó súly | 0.205 kg |
| Mélység | 18 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szerelési hely | szekrény alsó része |
| Vegyi anyagokkal szembeni ellenállás | jó ellenállóképesség alkohollal szemben |
| Égésgátlás | V0 megfelel UL 94 |
| Kivágási méretek | 112 x 36 mm |
| Szélesség | 58 mm |
| Magasság | 148 mm |
| Anyag | poliuretán |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×