A Schneider Electric LC2K0901G7 cikkszámú irányváltó kontaktor a TeSys K sorozat tagjaként kimagasló teljesítményt kínál vezérlési és motorindítási alkalmazásokban, különösen olyan környezetekben, ahol nagy mechanikai ellenállás és hosszú élettartam követelmény. Ez a 3 pólusú készülék 3 NO főérintkezővel, 1 NC kiegészítő érintkezővel és gyárilag szerelt irányváltó gyűjtősínnel kerül szállításra. A kontaktor vezérlőfeszültsége 120 V AC (50/60 Hz), üzemi árama 20 A AC-1 kategóriában, illetve 9 A AC-3e és AC-4 üzemmódban. A termék alkalmas akár 4 kW teljesítményű motorok indítására 440 V-os hálózati feszültség mellett. Az elektromos élettartam 1,3 millió ciklus AC-3e és AC-4 kategóriákban, illetve 0,16 millió ciklus AC-1 üzemben, míg a mechanikai tartósság eléri az 5 millió ciklust. A kontaktor maximális bekapcsolási árama 110 A, lökőfeszültség-állósága 8 kV, túlfeszültség kategóriája III. A kiváló túláram-tűrés (pl. Icw: 90 A / 1 s) és az alacsony impedancia (3 mOhm) fokozott üzembiztonságot garantálnak. A csavaros csatlakozási pontok 0,34–4 mm²-es vezetékek fogadására alkalmasak, a rögzítés pedig DIN-sínre vagy panelre is megoldható. A készülék IP20 védettségű, -25 °C és +50 °C közötti hőmérséklet-tartományban üzemeltethető, és teljes mértékben megfelel az EN/IEC 60947-4-2, UL 60947-4-1 és egyéb nemzetközi szabványoknak (CE, CCC, EAC, CSA-Ex stb.). Robusztus kialakítása és ipari minőségű megbízhatósága révén ideális megoldás automatizálási, gyártási és vezérléstechnikai feladatokra.
| Terméktanúsítványok | CCC |
| Minimális kapcsolóáram | 5 mA for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I |
| Vezérlőkör feszültség | 120 V AC 50/60 Hz |
| Ue névleges üzemi feszültség | betápláló áramkör: 6 V AC 50/60 Hz |
| Átlagos impedancia | 3 mOhm - Ith 20 A 50 Hz for betápláló áramkör |
| Kiegészítő érintkező összetétel | 1 NC |
| Nem átlapoló távolság | 0.5 mm |
| Szabványok | EN/IEC 60947-4-2 |
| Rögzítés | lemez vagy panel szerelőkészlettel |
| Mágneskapcsoló alkalmazás | ellenálló töltés |
| Szigetelési ellenállás | > 10 mOhm for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I |
| Termék vagy alkatrész típusa | irányváltó megszakító kontaktor |
| Termék neve | TeSys K |
| Nettó súly | 0.39 kg |
| Bekapcsolási túláram VA-ban | 30-30 VA (at 20 °C) |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 8 kV |
| Pólus érintkező összetétel | 3 NO |
| Felhasználási kategória | AC-1 |
| Le névleges üzemi áram | 20 A (at <50 °C) at <= 440 V AC AC-1 for betápláló áramkör |
| Égésgátlás | V1 megfelel UL 94 |
| Üzemelési ráta | 3600 cikl/óra |
| Kiegészítő érintkezők típusa | típus pillanatnyi 1 NC |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Üzemi magasság | 2000 m nélkül |
| Tartási áramfogyasztás VA-ban | 4.5-4.5 VA (at 20 °C) |
| Üzemidő | 10...20 ms tekercs feszültség alá helyezés és NO zárás |
| Szélesség | 90 mm |
| Túlfeszültség kategória | III |
| Mélység | 57 mm |
| Motorteljesítmény kW | 2.2 kW -220...240 V AC 50/60 Hz |
| Ui névleges szigetelési feszültség | betápláló áramkör: 600 V megfelel UL 508-CM |
| Reteszeléses típusa | mechanikus |
| Mechanikai hibatűrési képesség | ütések mágneskapcsoló bekapcsolt, Y irányban: 10 Gn for 11 ms megfelel IEC 60068-2-27, Ea tesztek |
| Magasság | 58 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-50 °C |
| Termékválaszték | TeSys K irányváltó mágneskapcsoló |
| Vezérlőkör feszültség korlátok | működési: 0,8...1,15 Uc (at <50 °C) |
| Ith konvencionális termikus szabad levegő áram | 20 A (at 50 °C) for betápláló áramkör |
| Vezérlő áramkör típus | AC -50/60 Hz |
| Biztonság megbízhatósági szintje | B10d = 1369863 ciklus mágneskapcsoló névleges terheléssel megfelel EN/ISO 13849-2 |
| Névleges megszakítóképesség | 110 A at 415 V conforming to IEC 60947-1 |
| Irms névleges bekapcsolási teljesítmény | 110 A AC for betápláló áramkör conforming to NF C 63-120 |
| Kapcsolt biztosíték méretezés | 25 A gG at <= 440 V for betápláló áramkör |
| Csatlakozás típusa | csavaros csatlakozás 1 kábel 1.5-4 mm²tömör |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Készülék bemutatása | gyárilag összeszerelt irányváltó erősáramú gyűjtősínnel |
| Minimális kapcsolófeszültség | 17 V for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -50-80 °C |
| Jelző áramkör frekvencia | <= 400 Hz |
| Védőkezelés | TC/TH megfelel IEC 60068-1 |
| Elektromos élettartam | 1.3 Mciklus 9 A AC-3e Ue mellett <= 440 V |
| Mechanikai tartósság | 5 Mciklus |
| Kompatibilitási kód | LC2K |
| IP védettségi szint | IP20 megfelel VDE 0106-1 |
| Meghúzási nyomaték | 0.8-1.3 N.m - mellett csavaros csatlakozás 2. sz. Philips |
| Készülék alkalmazás | vezérlés |
| Készülék rövid neve | LC2V |
| Icw névleges rövidzárlati kiállási áram | 90 A 50 °C - 1 s for betápláló áramkör |
| Hőveszteség | 1.3-1.3 W |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×