Ipari PVC doboz 110x75x58
| IK védettségi fok | IK07 megfelel IEC 62262 |
| Levehető alkatrészek | borítás |
| Magasság | 110 mm |
| Felületkezelés | polished |
| Termék vagy alkatrész típusa | ipari doboz |
| Termék neve | SL |
| Retesz típusa | elveszthetetlen csavar Phillips combined külső lezárt terület |
| Készülék összetétel | 1 test rögzíthető vakanyával |
| Mellső burkolat típusa | teli |
| Termékcsalád | Thorsman |
| IP védettségi fok | IP55 megfelel MSZ EN 60529 |
| Elektromos szigetelési osztály | II. osztály |
| Test típusa | egy darabban öntött |
| Fedél rögzítés | fém csavarok |
| Szekrény szerelése | falra szerelt |
| Anyag | PVC (polivinil-klorid) |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szélesség | 75 mm |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| Mélység | 58 mm |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×