IP55 kábelbevezető lemez, W=400mm, D=400mm
| Szekrény/mező leírás | szekrénymező kábelvezeték - szélesség 400 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Tömbszelence lemez típus | sima |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P harangalátét |
| Felületkezelés | textured |
| Termék vagy alkatrész típusa | tömítőlemez készlet |
| Anyag | hőkezelt acél |
| Nettó súly | 2.28 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | fehér (RAL 9003) |
| Szélesség | 400 mm |
| Mélység | 400 mm |
| Termék kompatibilitása | IP55 szekrény |
| Védőkezelés | epoxigyanta bevonat |
| IP védettségi fok | IP55 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×