IP55 aluzink takaró 291x291 kivágásra
| Termékcsalád kompatibilitása | ClimaSys ClimaSys DT elektromágneses zavarvédelmi tömlő |
| Rögzítési mód | csavarokkal |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | termikus menedzsment tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | plombálható fedél |
| Termék neve | ClimaSys CA |
| Készülék összetétel | 1 takarólemez |
| Anyag | papír |
| Mélység | külső: 105 mm |
| Termékcsalád | ClimaSys |
| Szerelési hely | a szekrényen |
| Kivágási méretek | 291 x 291 mm |
| Szélesség | külső: 373 mm |
| Magasság | külső: 430 mm |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| IP védettségi fok | IP55 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×