IP31 tető 2db G alapszekrényhez
Ez a termék egy tető a Schneider Electric PrismaSet G sorozatú szekrényhez.
| Magasság | 45 mm |
| Szekrény/mező leírás | 2 álló szekrény - szélesség 600 + 600 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT G |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT G szekrény |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szekrény tartozék |
| Felületkezelés | matt |
| Termék vagy alkatrész típusa | kinyúlókar |
| Anyag | hőkezelt acél |
| Nettó súly | 5.14 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | fehér (RAL 9003) |
| Szélesség | 1200 mm |
| Mélység | 280 mm |
| Védőkezelés | epoxigyanta bevonat |
| IP védettségi fok | IP31 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×