IP30 takaró keret W=400
| IK védettségi fok | IK08 megfelel EN/IEC 62262 |
| Magasság | 2000 mm |
| Szekrény/mező leírás | szekrénymező kábelvezeték - szélesség 400 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Tartozék | keret |
| Szabványok | IEC 61439-2 |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P harangalátét |
| Felületkezelés | textured |
| IP védettségi szint | IP30 |
| Termék vagy alkatrész típusa | keret |
| Mellső burkolat típusa | fedélkeret |
| Anyag | hőkezelt acél |
| Nettó súly | 6.64 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Szekrény szerelése | álló kivitelű |
| Függoleges modulok (50 mm) száma | 36 |
| Nyílás mérete | 120° |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | fehér (RAL 9003) |
| Szélesség | 400 mm |
| Védőkezelés | epoxigyanta bevonat |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×