IP30 2 részes kábelbevezető lemez,W=650+150mm, D=600mm
| Szekrény/mező leírás | szekrénymező + kábelvezeték - szélesség 650 + 150 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Tömbszelence lemez típus | two part gland plate |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P cubicle |
| Felületkezelés | textured |
| Termék vagy alkatrész típusa | tömítőlemez készlet |
| Anyag | hőkezelt acél |
| Nettó súly | 5.82 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | fehér (RAL 9003) |
| Szélesség | 800 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Termék kompatibilitása | IP31 szekrény |
| Védőkezelés | epoxigyanta bevonat |
| IP védettségi fok | IP31 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×