A Schneider Electric 31368 Interpact INV2500 3P terheléskapcsoló egy hárompólusú, 2500A névleges áramerősségű terheléskapcsoló, amelyet nagy teljesítményű energiaelosztó rendszerek és ipari létesítmények energiaellátásának biztosítására terveztek. Az AC-23A kapcsolási kategória biztosítja az induktív terhelések biztonságos kapcsolását, míg az IP40 védettségi osztály megakadályozza a külső szilárd tárgyak bejutását a készülékbe. Az IK07 mechanikai ellenállóság növeli a szerkezet ütésállóságát, amely elengedhetetlen az ipari környezetekben való alkalmazás során. Az üzemi feszültség 690V AC, amely megbízható működést garantál még magas áramterhelés esetén is. Az eszköz ideális választás energiaellátó központok, adatközpontok és nagyteljesítményű ipari berendezések áramellátásának stabil és biztonságos kezelésére.
| Terméktanúsítványok | KERI |
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| Ue névleges üzemi feszültség | 250 V DC |
| Érintkező helyzetjelző | igen |
| Szabványok | IEC 60947-3 |
| Rögzítés | sín |
| Hálózat típusa | AC |
| Látható törés | igen |
| Fogantyú színe | fekete |
| Termék vagy alkatrész típusa | szakaszolókapcsoló |
| Termék neve | Compact INSE |
| Nettó súly | 35 kg |
| Icm névleges rövidzárlat bekapcsolási teljesítmény | 105 kA egyedi bontó kapcsoló 6 V AC -50/60 Hz |
| Ui névleges szigetelési feszültség | 1000 V AC 50/60 Hz |
| Mechanikai tartósság | 3000 ciklus |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Szélesség | 347.5 mm |
| Mélység | 227.5 mm |
| IK védettségi fok | IK07 megfelel EN 50102 |
| Magasság | 440 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-70 °C |
| Szakaszos üzemi osztály | 120 - 60 % osztály |
| Csatlakozási távolság | 70 mm |
| Termékválaszték | INV630b...2500 |
| Ith konvencionális termikus szabad levegő áram | 2500 A -60 °C |
| Alsó csatlakozás | mellső |
| Termékcsalád | Compact |
| Szakaszolókapcsoló megnevezése | Interpact INV2500 |
| IP védettségi fok | IP40 megfelel MSZ EN 60529 |
| Vezérlő típusa | közvetlen rotációs hajtás |
| Felső csatlakozás | mellső |
| Szerelési mód | rögzített, 2 TL között |
| Szennyezettségi fok | 3 |
| Elektromos élettartam | AC-22: 100 ciklus 220/240 V AC 50/60 Hz |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -50-85 °C |
| Alkalmasság leválasztásra | igen |
| Le névleges üzemi áram | AC-22: 2500 A AC 50/60 Hz 220/240 V |
| Kompatibilitási kód | INV2500 |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 12 kV |
| Icw névleges rövidzárlati kiállási áram | 50 kA ideig 0.5 s megfelel IEC 60947-3 |
| Készülék rövid neve | Interpact INV320 |
| Névleges üzemmód | szünetmentes |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×