A Schneider Electric 31165 Interpact INV160 terheléskapcsoló/szakaszolókapcsoló egy négypólusú, 160A teljesítményű változat, amely az előző modellhez hasonlóan biztosítja a háromfázisú rendszerek teljes leválasztását, beleértve a nullavezetőt is. Ez különösen fontos olyan alkalmazásokban, ahol az energiaátkapcsolások során a teljes rendszer izolálása elengedhetetlen. Az 50 kA zárlati áram kezelésére való képesség 400V AC üzemi feszültség mellett biztosítja az elektromos rendszer védelmét. Az ergonomikus kezelőkar kialakítása megkönnyíti az átkapcsolást, míg az IP40 érintésvédelem és az IK07 ütésállóság fokozott mechanikai védelmet nyújt a készülék számára.
| Terméktanúsítványok | KERI |
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| Ue névleges üzemi feszültség | 6 V AC 50/60 Hz |
| Érintkező helyzetjelző | igen |
| Szabványok | IEC 60947-1 |
| Rögzítés | lemez vagy panel szerelőkészlettel |
| Hálózat típusa | DC |
| Látható törés | igen |
| Fogantyú színe | fekete |
| Termék vagy alkatrész típusa | szakaszolókapcsoló |
| Termék neve | Compact NB |
| Nettó súly | 2.2 kg |
| Icm névleges rövidzárlat bekapcsolási teljesítmény | 30 kA egyedi bontó kapcsoló 6 V AC -50/60 Hz |
| Ui névleges szigetelési feszültség | 750 V AC 50/60 Hz |
| Mechanikai tartósság | 15000 ciklus |
| Pólusok megnevezése | 4P |
| Szélesség | 140 mm |
| Mélység | 96 mm |
| Maximális teljesítmény | AC-23A: 110 kW -500/525 V AC 50/60 Hz |
| IK védettségi fok | IK07 megfelel EN 50102 |
| Magasság | 136 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-70 °C |
| Csatlakozási távolság | 45 mm |
| Termékválaszték | INV2000...2500 |
| Ith konvencionális termikus szabad levegő áram | 160 A -60 °C |
| Alsó csatlakozás | mellső |
| Termékcsalád | Compact |
| Szakaszolókapcsoló megnevezése | Interpact INV160 |
| IP védettségi fok | IP40 megfelel MSZ EN 60529 |
| Vezérlő típusa | forgatógomb |
| Felső csatlakozás | mellső |
| Szerelési mód | rögzített, 2 TL között |
| Szennyezettségi fok | 3 |
| Elektromos élettartam | AC-22A: 1500 ciklus 440 V AC 50/60 Hz |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -50-85 °C |
| Alkalmasság leválasztásra | igen |
| Le névleges üzemi áram | AC-21B: 160 A AC 50/60 Hz 220/240 V |
| Kompatibilitási kód | INV160 |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 8 kV |
| Icw névleges rövidzárlati kiállási áram | 1.8 kA ideig 30 s megfelel IEC 60947-3 |
| Készülék rövid neve | Interpact INV1600 |
| Névleges üzemmód | szünetmentes |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×