Hűtőborda SSP reléhez, panelre rögzíthető, 4406cm2
| Magasság | 152.4 mm |
| Termékkompatibilitás | 1 szilárdtest-relé SSR mellett panel 2 csavar, átmérő: 4 mm |
| Szerelőlyukak száma | 6 mellett UNC 8-32 menet |
| Termékválaszték | Harmony Solid State Relays |
| Rögzítés | panel 2 csavar, átmérő: 4 mm |
| Felületkezelés | fekete anódos |
| Felület és hasznos felület | 4406 cm² |
| Termikus ellenállás | 0,5 °C/W |
| Termék vagy alkatrész típusa | heat sink |
| Anyag | alumínium |
| Nettó súly | 1.440 kg |
| Minimális rendelési mennyiég | 1 |
| Szélesség | 152.4 mm |
| Mélység | 88.9 mm |
| Meghúzási nyomaték | 1.7-2.2 N.m |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×