Hosszabbító rúd, 400-430mm
| Magasság | 6 mm |
| Hátfal/ajtó távolság | 400-430 mm |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | rögzítő kiegészítő |
| Termék vagy alkatrész típusa | rúd hosszabbítás |
| Hosszúság | 400 mm |
| Nettó súly | 130 g |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Mechanikus reteszelés | ajtóbiztosító funkció |
| Kompatibilitási kód | rúd hosszabbítás |
| Szélesség | 6 mm |
| Termék kompatibilitása | VN12 |
| Készülék rövid neve | VZN |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×