Homloklap INS250, vízsz., 750mm szél.
| Terméktanúsítványok | AS/NZS |
| Magasság | 200 mm |
| Szekrény/mező leírás | álló szekrény - szélesség 850 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT G |
| Szabványok | IEC 61439-1 |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT G szekrény |
| Beépített készülék | Compact: rögzített, 2 TL között INS250 - vezérlés: közvetlen rotációs hajtás - vízszintes beszerelés |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | telepítési tartozék |
| Csatlakozási pozíció | csatlakozó blokk |
| Felületkezelés | textured |
| Termék vagy alkatrész típusa | homloklap tartókeret |
| Nettó súly | 1.36 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Függoleges modulok (50 mm) száma | 4 |
| Szekrény/mező szélesség | 850 mm PrismaSeT G álló szekrény Compact INS250 rögzített, 2 TL között közvetlen rotációs hajtás vízszintes 3P 1 csatlakozó blokk 5 |
| Működési helyzet | vízszintes |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Előlap típusa | kivágás |
| Szín | fehér (RAL 9003) |
| Szélesség | 850 mm |
| Védőkezelés | epoxigyanta bevonat |
| IP védettségi fok | IP30 |
| Pólusok leírása | 1 x 3P: szerelőlapot rögzítő keret tartó: INS250 vízszintes beszerelés |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×