HeatTag okos kábel túlmelegedés érzékelő
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 110...277 V AC -50/60 Hz, egyfázisú |
| Rögzítés | DIN sín |
| Készülék helye a rendszerben | 1 |
| Termék vagy alkatrész típusa | hőszivattyú vezérlő |
| Nettó súly | 0.27 kg |
| Riasztási küszöb | air quality index >= 10 |
| Technológia típusa | elektronikus |
| Villamos csatlakozás | 2 tüskeeltávolítható terminál blokk 2.5 x 3 mm² merev vagy rugalmas |
| Szélesség | 108 mm |
| Túlfeszültség kategória | III |
| Kommunikációs hálózat típusa | vezeték nélküli interfész 2.4 GHz |
| Mélység | 55 mm |
| Működési magasság | 0...2000 m |
| Magasság | 107 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -15-70 °C |
| Vezérlés típusa | 1 piros stop/reset gomb O (Lépcsőfunkció) |
| Termékválaszték | PowerLogic MPS |
| Szabványok | IEC 61010-1 |
| Szennyezettségi fok | 3 |
| Mérés típusa | használt hőkapacitás, tartomány: - 15...70 °c +/- 1.1 °C |
| Időkésleltetés tartománya | 359940 s (kézi visszaállítással) |
| Elektromágneses kompatibilitás | EMC védelem conforming to IEC 61326-1 |
| IK védettségi fok | IK07 |
| Védelem típusa | megszakító védelem 2 A görbe C |
| Termékcsalád | PowerLogic |
| Rendelkezésre álló funkció | kimenet: analóg, 0..100% |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -20-85 °C |
| Helyi jelzés | network status: 1 LED (zöld/piros) |
| Relatív páratartalom | 15-90 % |
| Maximális betáp áram | 0.1 A |
| Betáplálási feszültség korlátok | 110-277 V (+/- 15 %) |
| Tartománykompatibilitás | PrismaSeT vezeték nélküli vevő |
| Készülék alkalmazás | electrical switchboard |
| IP védettségi fok | IP20 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×