Hátsó tele szerelőlap magasság=36M
| Terméktanúsítványok | AS/NZS |
| Magasság | 1794 mm |
| Szekrény/mező leírás | mező - szélesség 650 + 150 mm mélység 400 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Szabványok | IEC 61439-2 |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P cubicle |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | telepítési tartozék |
| Felületkezelés | matt |
| Termék vagy alkatrész típusa | hátsó doboz számára |
| Függőleges modulok száma [50 mm] | 36 modul(ok) in 650 mm Szélesmező |
| Nettó súly | 25.56 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Anyag | acéllemez |
| Szekrény/mező szélesség | 650 mm 400 mm PrismaSeT P mező 36 37.5 mm |
| Szín | fehér (RAL 9003) |
| Szélesség | 524 mm |
| Mélység | 35 mm |
| Védőkezelés | epoxigyanta bevonat |
| Szerelőlemez leírás | teli |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×