Hátsó takarósapka-készlet
| Termékcsalád kompatibilitása | Thorsman Thalassa PLM 32 |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | Aesthetic Accessory |
| Termék vagy alkatrész típusa | vakdugó |
| Készülék összetétel | 4 vakdugó |
| Rögzítési mód | a kábelcsatorna léceire csiptetve |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Szerelési hely | szekrény hátoldala |
| Hossz | 160 mm |
| Szélesség | 215 mm |
| Magasság | 310 mm |
| Anyag | Termoplasztikus ABS-UV stabilizálódott |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×