Hatlapfejü távtartó
| ISO menet | M6 |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial CRNG |
| Termék vagy alkatrész típusa | távtartó |
| Készülék összetétel | 1 távtartó |
| Szerelési hely | szerelőlemezen |
| Magasság | 20 mm |
| Anyag | galvanizált acél |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Rögzítési mód | csavarozva |
| Mélység | 145 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | 100 mm |
| Mennyiség készletenként | 100 darabos készlet |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×