Harmony XVU Ø60 fényoszlop hangjelző egység, impulzus vezérelt, fekete
| Terméktanúsítványok | CE |
| Burkolat színe | fekete |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -20-50 °C |
| Termékválaszték | Harmony XVU |
| Szerelési átmérő | 60 mm |
| Anyag | PBT + ABS (UL94HB) V-2 gyulladásgátló megfelel UL 94 |
| Termék vagy alkatrész típusa | moduláris toronyvilágítás |
| Komponens neve | XVU |
| Hosszúság | 155 mm |
| Nettó súly | 0.219 kg |
| Áramfelvétel | <= 190 mA |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 24 V DC elkülönítetlen |
| Maximális teljesítmény disszipáció [W] | 4.1 W |
| Jelzés típusa | folyamatos |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Jelző- vagy fényoszlop típusa | hangjelző egység |
| Összeszerelés | ügyfél szerelvény |
| IP védettségi szint | IP54 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×