Harmony XVDLS Ø45 folyamatos fényű jelzőfény, BA15d izzós, max. 230VAC narancs
| Terméktanúsítványok | CSA-Ex |
| Jelzo- és fényoszlop típusa | alapegység közvetlen vagy cső rögzítés |
| Végpontok leírása ISO n°1 | (COM-1)PW |
| Szabványok | IEC 60947-5-1/1991 |
| Kábelbemenet | 1 furat, menetes esetén Pg 7 |
| Szerelési átmérő | 45 mm |
| Termék vagy alkatrész típusa | komplett vészkikapcsoló nyomógomb |
| Komponens neve | XVDLS |
| Nettó súly | 0.08 kg |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 4 kV megfelel IEC 60947-1 |
| Csatlakozás típusa | csavaros csatlakozás, <= 1 x 1,5 mm² kábelvéggel |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 250 V megfelel IEC 60947-1 |
| Jelzés típusa | folyamatos |
| Anyag | üvegszál-erősítésű 6-os poliamid: alapváz |
| Elektromos sokk elleni védelem osztálya | II osztály megfelel IEC 60536 |
| CAD teljes szélesség | 45 mm |
| CAD teljes mélység | 45 mm |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | <= 230 V |
| A környezeti levegő hőmérséklete a működéshez | -25-70 °C |
| Termékválaszték | Harmony XVE |
| Fényforrás | izzólámpát nem tartalmaz, narancs |
| CAD teljes magasság | 104 mm |
| IP védettségi szint | IP40 megfelel MSZ EN 60529 |
| Maximális teljesítmény disszipáció [W] | 5 W |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Izzótípus | izzó mellett BA 15d alap |
| Védőkezelés | TC/TH |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×