Schneider Harmony XVC monolitikus Ø60 fényoszlop, 1 piros 1 narancs 1 zöld folyamatos, 24VAC/DC XVC6B3K
Bruttó 43 872 Ft
XVC6B3K
Harmony XVC monolitikus Ø60 fényoszlop, 1 piros 1 narancs 1 zöld folyamatos, 24VAC/DC
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Harmony XVC monolitikus Ø60 fényoszlop, 1 piros 1 narancs 1 zöld folyamatos, 24VAC/DC
| Terméktanúsítványok | UL-Aex |
| Magasság | 200.8 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -10-50 °C |
| Termékválaszték | Harmony XVD |
| Szabványok | IEC 61000-6-3 |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 0.8 kV |
| Villanási frekvencia | 1 Hz |
| Kábelhossz | 850 mm |
| Szerelési átmérő | 60 mm |
| Fényforrás | LED folyamatos vörös |
| Termék vagy alkatrész típusa | előhuzalozott forgótükrös adó |
| Jelölés | CE |
| Komponens neve | XVC |
| Nettó súly | 0.3 kg |
| Áramfelvétel | 75 mA |
| IP védettségi szint | IP54 lapos felületű telepítés megfelel MSZ EN 60529 |
| [Us] névleges tápfeszültség | 24 V |
| AWG mérőszám | AWG 22...AWG 10 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -35-70 °C |
| Jelző- vagy fényoszlop típusa | 3 világítóegység |
| Kábel keresztmetszete | 0.33-0.33 mm² |
| Termék szerelése | bázison |
| Anyag | polikarbonát + 20% FG: merülőcső |
| Elektromos sokk elleni védelem osztálya | II osztály megfelel IEC 61156-5 |
| Tápáramkör típusa | AC SELV |
| Hangjelzés | nélkül |
| Védőkezelés | TC/TH |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×