Schneider Harmony XVC kiegésztő, fém rögzítő talp, Harmony XVC6** és XVC6**5S fényoszlopokhoz, IP54 XVCZ02
Bruttó 10 574 Ft
XVCZ02
Harmony XVC kiegésztő, fém rögzítő talp, Harmony XVC6** és XVC6**5S fényoszlopokhoz, IP54
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Harmony XVC kiegésztő, fém rögzítő talp, Harmony XVC6** és XVC6**5S fényoszlopokhoz, IP54
| Magasság | 30 mm |
| Átmérő | 100 mm |
| Termékválaszték | Harmony XVD |
| Tartozék / különálló alkatrész megnevezése | fém szerelőlemez |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | rögzítési kiegészítők |
| Termék vagy alkatrész típusa | rögzítőlap |
| Nettó súly | 0.08 kg |
| Termék specifikus alkalmazás | tartóoszlopos felszereléshez |
| Termék kompatibilitása | XVC6B4 |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | rögzítőlemez |
| Tartozék / különálló alkatrész rendeltetési hely | complete pre-wired monolithic tower light |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×