Schneider Harmony XVB Ø70 fényoszlop, folyamatos fényű, BA15d foglalatos, max. 250V, sárga XVBL38
Bruttó 20 057 Ft
XVBL38
Harmony XVB Ø70 fényoszlop, folyamatos fényű, BA15d foglalatos, max. 250V, sárga
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Harmony XVB Ø70 fényoszlop, folyamatos fényű, BA15d foglalatos, max. 250V, sárga
| Terméktanúsítványok | CCC |
| A környezeti levegő hőmérséklete a működéshez | -25-50 °C: LED |
| Jelzo- és fényoszlop típusa | alapegység Ø 16 vagy 22 mm furat |
| Végpontok leírása ISO n°1 | (GND)GROUND |
| Termékválaszték | Harmony XVB Universal |
| Szabványok | IEC 60947-5-1/1991 |
| Szennyezettségi fok | 2 |
| Szerelési átmérő | 70 mm |
| Fényforrás | izzólámpát nem tartalmaz, sárga |
| Termék vagy alkatrész típusa | teljes készüléktest / érintkező blokk |
| Komponens neve | XVBL |
| Nettó súly | 0.26 kg |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 4 kV megfelel IEC 60947-1 |
| CAD teljes magasság | 139 mm |
| IP védettségi szint | IP65 XVBZ0 szerelőalapon megfelel MSZ EN 60529 |
| Csatlakozás típusa | csavaros csatlakozás, <= 1 x 1,5 mm² kábelvéggel |
| Maximális teljesítmény disszipáció [W] | 7 W |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 250 V megfelel IEC 60947-1 |
| Jelzés típusa | folyamatos |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Névleges feszültségkorlát | 0,85...1,1 Un megfelel IEC 60947-5-1/1991 |
| NEMA védettségi szint | Type 4X megfelel UL94 (anyag V0) (beltéri) |
| Izzótípus | izzó mellett BA 15d alap |
| Anyag | üvegszál-erősítésű 6-os poliamid: alapváz |
| Elektromos sokk elleni védelem osztálya | I osztály támogató csövön megfelel IEC 61156-5 |
| CAD teljes szélesség | 70 mm |
| CAD teljes mélység | 70 mm |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | <= 250 V |
| Védőkezelés | TC/TH |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×