Harmony XVB Ø70 fényoszlop fénymodul, BA15d, folyamatos fényű, zöld
| Terméktanúsítványok | CCC |
| Szabványok | EN/IEC 60947-5-1, DIN VDE 0660 200-as rész |
| Szerelési átmérő | 70 mm |
| Termék vagy alkatrész típusa | jelzőlámpa |
| Komponens neve | XVBC |
| Anyag | polikarbonát + 20% FG |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 4 kV megfelel IEC 60947-1 |
| Csatlakozás típusa | csavaros csatlakozás, <= 1 x 1,5 mm² kábelvéggel |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 250 V megfelel IEC 60947-1 |
| Jelzés típusa | folyamatos |
| NEMA védettségi szint | Type 4X megfelel UL94 (anyag V0) (beltéri) |
| Elektromos sokk elleni védelem osztálya | I osztály támogató csövön megfelel IEC 61156-5 |
| CAD teljes szélesség | 70 mm |
| CAD teljes mélység | 70 mm |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | <= 250 V |
| A környezeti levegő hőmérséklete a működéshez | -25-50 °C: LED |
| Termékválaszték | Harmony XVB Universal |
| Szennyezettségi fok | 2 |
| Fényforrás | izzólámpát nem tartalmaz, zöld |
| CAD teljes magasság | 63 mm |
| IP védettségi szint | IP65 XVBZ0 szerelőalapon megfelel MSZ EN 60529 |
| Maximális teljesítmény disszipáció [W] | 7 W |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Névleges feszültségkorlát | 0,85...1,1 Un megfelel IEC 60947-5-1/1991 |
| Izzótípus | izzó mellett BA 15d alap |
| Jelző- vagy fényoszlop típusa | világító egység |
| Összeszerelés | ügyfél szerelvény 5 egységig |
| Védőkezelés | TC/TH |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×