Harmony XD4 fém joystick, Ø22, 50mm kar
| Terméktanúsítványok | BV |
| IK védettségi fok | IK03 megfelel IEC 50102 |
| Érintkezők használata | szabvány |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-70 °C |
| Szabványok | CSA C22.2 No 14 |
| Szerelési átmérő | 30 mm |
| Ütésállóság | 35 gn (időtartam = 18 ms) esetén halogén fény megfelel IEC 60068-2-27, Ea tesztek |
| Termék vagy alkatrész típusa | joystick vezérlő |
| Jelzőegység fej | kerek |
| Rezgési ellenállás | 5 Gn konstans gyorsulás (f= 2-500 Hz) megfelel IEC 60068-2-6 |
| Rögzítőperem anyaga | zamak |
| Készülék bemutatása | komplett termék |
| Ellenállás nagy nyomású mosóval szemben | 7000000 Pa -55 °C, távolság: 0,1 m |
| Minimális rendelési mennyiég | 1 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Külső tokozat anyaga | króm bevont fém |
| NEMA védettségi szint | NEMA 13 |
| Kompatibilitási kód | XD4 |
| Elektromos sokk elleni védelem osztálya | I osztály megfelel IEC 60536 |
| Készülék rövid neve | XD5 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×