Schneider Harmony XB5 vezetéknélküli műanyag nyomógomb készlet (nyomógomb+vevő), 24VDC, Zigbee, nem programozható XB5RFB01
Bruttó 38 996 Ft
XB5RFB01
Harmony XB5 vezetéknélküli műanyag nyomógomb készlet (nyomógomb+vevő), 24VDC, Zigbee, nem programozható
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Harmony XB5 vezetéknélküli műanyag nyomógomb készlet (nyomógomb+vevő), 24VDC, Zigbee, nem programozható
| Terméktanúsítványok | UL-Aex |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 24 V DC elkülönítetlen |
| Modulációs technika | O-QPSK |
| Szabványok | IEC 60947-5-1/1991 |
| Készlet összeállítás | 1 adó |
| Termék vagy alkatrész típusa | vezeték- és akkumulátor nélküli termékcsalád |
| Fej anyaga | műanyag |
| Szint vagy osztály | A |
| Maximális energiafogyasztás W-ban | 1 mW |
| Szigetelő sapka | nem |
| Antenna típusa | 360 fokos |
| Vezérlés típusa | nincs Ø 22 mm rögzítőgyűrűn szerelve |
| Termékválaszték | Harmony XB5S |
| Kommunikációs protokoll | Zigbee megfelel IEEE 802.15.4 |
| Jelölés | CE |
| Rádió megállapodás | SRRC |
| Antennanyereség | 0 dBi |
| Customizable | 0 |
| Csatornák száma | 1 |
| Vevő típusa | nem programozható vevő (1 relé) |
| Kompatibilitási kód | XB5R |
| Készülék rövid neve | XB5S |
| Átviteli frekvencia | 2405 MHz esetén adó helye |
| Sávszélesség | 5-5 MHz |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×