Harmony XACA függőkapcsoló üres tokozat, 6 lyukú
| Terméktanúsítványok | GOST |
| Szabványok | IEC 60204-32 |
| Kábelbemenet | lépcsős nyílású gumipersely 8-26 mm |
| Termék vagy alkatrész típusa | felfüggesztett vezérlő állomás |
| Rezgési ellenállás | 15 gn konstans gyorsulás (f= 10-500 Hz) megfelel IEC 60068-2-6 |
| Nettó súly | 0.665 kg |
| Túlfeszültségi kategória | II. osztály megfelel IEC 61156-5 |
| Szekrény anyaga | polipropilén |
| IK védettségi fok | IK08 megfelel IEC 62262 |
| Védősín | nélkül |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-70 °C |
| Termékválaszték | Harmony XAL |
| Ütésállóság | 100 m/s² megfelel IEC 60068-2-27, Ea tesztek |
| Szekrény típusa | üres szekrény |
| IP védettségi fok | IP65 megfelel MSZ EN 60529 |
| Függőleges kezelői kivágóközpont | 30 mm |
| Vezérlőállomás típusa | kettős szigetelésű |
| Kivágások száma | 6 kivágás |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Ellenőrzőállomás színe | sárga |
| Mechanikai tartósság | 1000000 ciklus |
| Elektromos áramkör típusa | vezérlő áramkör |
| Védőkezelés | TH kérésre |
| Készülék rövid neve | XACA pisztolyfogantyú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×