Harmony XA2 Nyomógombfej sárga, XAC függőkapcsolóhoz
| Terméktanúsítványok | CSA-Ex |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-70 °C |
| Termékválaszték | Harmony |
| Szerelési átmérő | 22 mm |
| Ütésállóság | 20 gn megfelel IEC 60068-2-27, Ea tesztek |
| Termék vagy alkatrész típusa | digitális enkóder interfész modul |
| Lámpabúra / tető / kezelőszerv színe | sárga |
| Rezgési ellenállás | 10 konstans gyorsuláással (f= 10-500 Hz) megfelel IEC 60068-2-6 |
| Nettó súly | 0.02 kg |
| IP védettségi fok | IP65 megfelel MSZ EN 60529 |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 24 V DC elkülönítetlen |
| Betáplálási feszültség korlátok | 13-30 V |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-85 °C |
| Elektromos sokk elleni védelem osztálya | II osztály megfelel NF C 20-040 |
| Kijelző típusa | 7 szegmenses LED + tizedespont |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×