Harmony XA2 Búra izzóhoz, rögzítőgyűrűvel, piros, XAC függőkapcsolóhoz
| IK védettségi fok | IK08 megfelel EN 50102 |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-55 °C |
| Termékválaszték | Harmony |
| Szabványok | CSA C22.2 No 14 |
| Ütésállóság | 100 m/s² megfelel IEC 60068-2-27, Ea tesztek |
| Termék vagy alkatrész típusa | nyomógomb fej |
| Lámpabúra / tető / kezelőszerv színe | vörös |
| Rezgési ellenállás | 15 gn konstans gyorsulás (f= 10-500 Hz) megfelel IEC 60068-2-6 |
| Nettó súly | 0.015 kg |
| IP védettségi fok | IP65 megfelel MSZ EN 60529 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Túlfeszültségi kategória | II. osztály megfelel IEC 61156-5 |
| Termék specifikus alkalmazás | izzólámpához |
| Mechanikai tartósság | 1000000 ciklus |
| Kompatibilitási kód | ZA2B |
| Elektromos sokk elleni védelem osztálya | II osztály megfelel IEC 61156-5 |
| Védőkezelés | TH kérésre |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×